Į viršų 5 sveikos mitybos įpročius
Plonas nėra “naudojamas”. Sveikos mitybos įpročius nėra apie alkinimas save. Jei nieko, sveikos mitybos įpročius yra apie šėrimo mūsų šeimos tinkamai su maisto produktais, atrinktų iš penkių maisto grupes (daugiau apie tai vėliau). Kai jums priimti sveikos mitybos įpročius ir valgyti teisę sveikos mitybos mitybos ir tinkamą kiekiais,
a) galite jaustis gerai,
b) jūs manote, energingas visą dieną
c) jūsų odos kaitintis geros sveikatos
d) Jūsų imuninė sistema pagerina smarkiai
e) turite mažesnė tikimybė, sergantiems širdies liga, diabetas, vėžio ir t.t..
f) sumažinti šansai yra depresija
g) gebėjimas intelektinės pagerina
h) jūsų atminties pagerina
i) jūsų kūno masės išlaikoma
j) Jūs išleisti mažiau dėl medicinos sΰskaitas
Pasirengimas pereiti į sveikos mitybos įpročius:
Manau, sėkmė
Ar turite teisę atsisakyti šios du kartus per savaitę mėsainiai ir prancūzų smaży? Arba ar jūsų kalba taisyklė jums? Žinoma ne! Kiekvienas iš mūsų turi galią ir galimybė perimti mūsų sveikatai. Ar mes norime gyventi mūsų ateities ant per dieną dietos tablečių arba būti ryškus ir vikriai su sveikatos, kaip gerai, jei ne geriau nei tie, pusė mūsų amžiaus yra mums.
Kai pirmasis didelis žingsnis, sakydamas: “taip, jūs galite”, atminkite, kad laikas nuo laiko jums bus Pożądać kai jūs dilexit tiek daug šiukšlių maisto. Tokiais atvejais, laikykite vaisių patogu. Bus padaryti jokių vaisių. Yra tuomet, kai jums jaustis kaip valgyti mėsainiai ar prancūzų smaży ar kas – vaisių tikrai veikia apgauti!
Įgyti pagrindinių žinių apie sveikos mitybos maisto
Šioje tinklavietėje pateikiama daug informacijos apie kas yra sveiko maisto ir kiekius, jums turėtų būti valgyti. Atkreipti ypatingą dėmesį į maisto diagramą. Jis tikrai nėra sunku visiems. Maisto yra padalintos į 5 dalys; Grūdų, daržovių, vaisių, pieno ir penktoji dalis sudaro mėsa ir pupelės. Kiekvieną dalį sudaro tam tikrų sveiko maisto prekės ir kiekiai, suvartoti kasdien. Jei jau turite šio pagrindinio žinių, jūs esate pasirengę pereidami prie sveikos mitybos įpročius, kad perėjimo prie geros sveikatos.
Dabar, mes žinome, ką valgyti, galime pakeisti sveikos mitybos įpročius.
Sveikos mitybos įpročiai 1: maistą kiekvieną dieną
Bet koks supjaustyta arba virti maisto prasideda iš karto prarasti maistinių medžiagų. Visų maistinių medžiagų yra prarastas maždaug 3 valandas po pjovimo ar maisto ruošimui. Todėl pirmasis sveikos mitybos įpročiai turėtų būti maistą kiekvieną dieną, o ne kas savaitę.
Bwyta’n iach plano 2: planuoti savo valgiai
Maitinimas planavimo išvengiama paskutinę minutę atsitiktinės atrankos maisto. Sveiką meniu planuotuvo kelia jums dietos ir atsakingas už kas patenka į pilvo kontrolės.
Sveikos mitybos planas 3: valgyti laiku
Pilvo nepaslλptψ virškinimo sultims reguliariais laiko tarpais, tikintis maisto. Jei jis nėra gauti maisto kai ji tikisi jį, jūs pradėsite kenčia nuo rūgštingumas ir kitų sveikatos problemų. Priešingai, jeigu jūs pašarų pilvo, kai jis negali tikėtis būti šeriami, maisto išlieka nesuskaldytu ilgą laiką trūkumo virškinimo sultis. Virškinimo sultims gaminti ir maisto įvežimas į skrandžio turėtų sutapti.
Sveikos mitybos įpročiai 4: kontroliuoti išsidėstymas
Kai mes išdėstyti maisto dėl Pietų stalo, šeimos narių jutiklis savo plokštelės ir sΰvarta maisto ant jų plokštelės. Yra mažai kontroliuoti maisto jie valgo, kiekis. Taip pat, žmonės linkę pasirinkti ir labiausiai nepatinka daržovių. Idealiu atveju turėtų tarnauti sau ir kiekvienas į šeimos atsargiai, matyti, kad bus išlaikytos dalis dydžių ir kad kiekvienas asmuo gauna tinkamą kiekį, visi maisto ant stalo. Jei turite problemų su porcijas, naudoti dalis kontrolės plokštelės ir scoopers. Tai yra idealus įrankiai už tai dalį dydžių.
Bwyta’n iach Patarimai 5: parduotuvės, parduotuvės perimetrą
Jūsų kitą parduotuvės vizito metu pažvelgti į parduotuvę perimetrą atsargose. Jums bus stebisi, matome šviežių vaisių, daržovių, pieno produktai, žuvis, naminių paukščių ir visa grūdų duona, t. y. visų į sveiką dalis dydžių maisto, jums reikia. Interjeras priešingai saugojamam perdirbtų maisto produktų – tos rūšies, turėtumėte vengti.
Patikrinti sveikas valgyti faktus ir tarnauja dydžiai maisto